Co znaczą te problemy ze skórą na dłoniach i stopach?

Witam. Od roku mam straszne problemy ze skorą na dloniach i stopach. Początkowo na skórze tworzy sie "skorupa, po czym skora "łuszczy" sie a potem pęka i robią sie rany, ktore uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Smarowałam maśćmi sterydowymi, pielegnacyjnymi robionymi na zamowienie- recepta byla wystawiona przez dermatologa. Wszystkie maści z mocznikiem też już przetestowałam. Stosuję również maść z antybiotykiem gdyż w ranach często tworza sie bakterie. Pierwsza pani dermatolog przepisywala maści w ciemno nie potrafiąc postawić odpowiedniej diagnozy, druga zas póki co zlecila zrobic wszystkie podstawowe badania Dodam iż już zrobilam wszystkie podstawowe badania, również robilam testy kontaktowe na alergie. Wszystkie badania wyszly ok. Bardzo prosze o pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.