Krostki na stopach w okolicach palców i pod stopami

Witam ! Od tygodnia borykam się z krostkami na stopach w okolicach palców i pod stopami.Są to małe krostki wypełnione bezbarwnym płynem po przebiciu łuszczy się w tym miejscu skóra i tworzy na nowo bąbelek z wodą.. Najdziwniejsze jest to że swędzą mnie te krostki tylko wieczorem kiedy idę spać w ciągu dnia np nic a nic ale zawsze w nocy albo nad ranem. To strasznie uciążliwe, byłam z tym u dermatologa ale jak to stwierdził " nigdy nie spotkał się z czymś takim " przepisał maści które nie pomogły

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by postawić jakąkolwiek diagnozę w ramach porady internetowej. Sugeruję ponowną konsultację dermatologiczną u innego specjalisty.