Łuszczenie się skóry na odbycie i między jądrami

dzien dobry mam problem ze skora a mianowicie powiekami i pomiedzy jadrami a odbytem skora sie luszczy, peka , piecze I sfedzi stosowalem juz wiele masci , kremow tabletek na alergie I nic nie pomaga. Ostatnio to samo pojawilo sie na palcach u reki. W dziecinstwie mialem testy na alergie i wykazaly ze jestem uczulony na wszystko.Widzialem sie z wieloma lekarzami i nic nie pomaga. Mieszkam w Anglii. Prosze o pomoc

Witam serdecznie!
Jeśli skóra jest czerwona ma wyraźnie zaznaczoną granicę między skórą zdrową a zainfekowaną, łuszczy się, swędzi i objawy nie ustępują po zwykłych maściach to wysoce możliwe jest, że ma Pan problem z grzybicą. Często pojawia się u mężczyzn w okolicach pachwin. Niezbędna jest maść z antybiotykiem i zejdzie po 2-3 tygodniach smarowania. Na palce mogła się przenieść po kontakcie z miejscem zainfekowanym.
Pozdrawiam,
Patrycja Kłósek