Swędzenie i łuszczenie skóry a związek z układem pokarmowym

Witam skora mi sie luszczy,okropnie swedzi w okolicach intymnych,(owlosione miejsca).Meczy mnie to juz 3 lata. Mialam masci i leki ktore nie pomogly.Drapie sie do tego stopnia ,ze skora peka i krwawi,szczegolnie noca kiedy spie- juz tego nie kontroluje.Mam Hashimoto i mecza mnie od paru tygodni biegunki,Czy moze miec to zwiazek w ukladem pokarmowym,jelitem lub nietolerancje na skladninki pokarmowe? Blagam o pomoc:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz wykonania badań dodatkowych trudno jest określić związek opisanych zmian z układem pokarmowym. Wskazana jest wizyta u lekarza.