Sucha i swędząca skóra a operacja złamanej nogi

czy moze to miec jaki kolwiek zwiazek z operacja ktora mialem 5 miesiecy temu w skutek wypadku zlamalem noge dokladnie stope i mialem zalozone metale zeby usztywnic noge ale po tygodniu lekarz mi zdiol to bo mialem infekcje skory i mialem zalozony opatrunek teraz po 5 miesiacach pojawila mi sie w tym miejscu sucha skora ktora mnie bardzo swedzi i peka robia sie rany i nic niepomaga ani krem ani detrymycyna ???

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie może mieć to związek. Niestety poza kontaktem z dermatologiem i rozpoczęciem odpowiedniego do przyczyny leczenia nie jestem w stanie pomóc. Jeżeli skóra jest sucha bez cech infekcji proszę spróbować maści z witaminą A.