Sucha, czerwona i swędząca skóra u 7-miesięcznego dziecka

witam mieszkam w anglii mam corke 7 miesieczna od poczatku moja corka ma sucha czerwona skore ktora bardzo ja swedzi po kilkunastu konsultacjach stwierdzono ze moze to egzema a moze nietolerancja laktozy i eksperymetuja prosze o pomoc co podawac corce do jedzenia aby stan jej skory niepogarszal sie na co mam zwracac uwage dziekuje pozdrawiam

Witam serdecznie! Proszę nie skupiać się nad jedzeniem dziecka, bo wycofanie produktów nic tu nie zmieni. Proszę skoncentrować się na prawidłowym nawilżeniu skóry. Warto byłoby kupić specjalne preparaty do kąpieli, a po kąpieli nasmarować skórę balsamem. Dobrze tez byłoby skonsultować dziecko z dermatologiem.
Pozdrawiam!