Czerwone plamy i swędząca skóra

Witam. Od kilku lat borykam sie ze swedzaca skora. Swedzi caly czas raz bardziej raz mniej ale nie ustepuje. Bylam u kilkunastu dermatologow i kazdy powiedzial nawilzac sie. Nawilzam ale nic to nie daje. Nakladam tony kremow nawilzajacych a skora wciaz swedzi. Moja skora przyzwyczaja sie do kremu po 1 dniu, po czym znowu swedzi.Czasami pojawiaja sie czerwone plamki jak strupek ktore krwawia. Dodam ze ich nie drapie ale raz swedza a raz bola. Prosze o naprowadzenie co to moze byc.

Warto zrobic kilka badan podstawowych z krwi: morfologie, bilirubine, alt, ast, kretynina, glukoza i tsh. Swiad i suchosc skory moze czasami wynikac z przyczyn wewnetrznych.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,konieczna jest konsultacja dermatologiczna, bez osobistego badania nie można postawić diagnozy. Pozdrawiam