Czerwone swędzące plamy z łuszczącym się naskórkiem

W okolicach intymnych od kilku tygodniu wystepuja u mnie czerwone swedzace plamy z luszczacym sie naskorkiem , po zdrapaniu tworza plamiste ranki. Po zastosowaniu kremow skora nie luszczy sie lecz jest nadal zaczerwieniona . Podobnie jest z okolicami odbytu, lecz tam skora nie zluszcza sie . Czy to jakas grzybica?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.