Czerwone, swędzące plamy na skórze

Witam,przez te wakacje strasznie dokucza mi alergia, objawia sie u mnie ona nastepujaco: mam czerwone swedzace plamy na skorze nie wiem od czego czy od jedzenia, chemi(proszek do prania) meczące to strasznie, czy można na to sie odczulić to dopiero 2 sezon kiedy coś takiego mam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane objawy mają tło alergiczne konieczne jest włączenie leków antyhistaminowych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który przepisze właściwy preparat.