Intensywny świąd okolic intymnych

Witam Mam problem ze swiadem okolic intymnych i to od kilku miesiecy. Ginekologicznie jest wszystko ok, ph takze, ale po uzyciu od ginekologa kilkunastu juz masci kremow swiad nic nie ustepuje. Czasami pojawiaja sie takze male krostki z krwia, swedzenie jest tak uciazliwe ze az nie do wytrzymania. Moze mi ktos powiedziec co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był wykonywany posiew z pochwy? Badanie ogólne moczu/posiew moczu? Bez badania lekarskiego nic więcej powiedzieć nie można. Proszę udać się do ginekologa.