Swędzenie okolic intymnych u 2-latki

Dzien dobry, Moja 2-letnia corka skarzy sie na swedzenie okolic intymnych. Trwa to juz okolo 2 miesiecy, wykonane zostaly wszystkie badania aby wykluczyc jakies infekcje bakteryjne. Stosowalismy chyba z 12 rodzajow masci i nic nie pomaga... prosze o pomoc

Witam. W tej sytaucji powinny zostać również pobrane wymazy ze wspomnianych okolic w kierunku wykrycia ewentualnego zakażenia pasożytniczego.