Plamy suchej skóry na przedramionach

Od kilku miesiecy mam na rekach (przedramiona) male "placki" suchej skory. Zupelnie tego nie widac, skora ta z bliska wygladam moze bardziej jakbym miala gesia skorke. W dotyku natomiast jesg b. Sucha, szorstka. Czasem swedzi dosc uciazliwie, czasem w ogole. Niz nawilzajacego nie pomaga, mam wrazenie ze obszar z plackami staje sie coraz wiekszy (ale nie jakos znacznie). Co to moze byc? Pozdrawiam

Dzień dobry

Należałoby obejrzeć zmiany na skórze, z Pani opisu zmian trudno diagnozować. Pomoże to szybko opanować problem.

pozdrawiam serdecznie

IJ

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam serdecznie

www.lenartowiczclinic.pl