Dlaczego mam suche krosty na skórze?

Witam! Jakies 5 -6 tygodni temu pojawily sie na lydkach takie jak by suche krosty.(moze ze 20)kiedy delikatnie zdjelam sucha skórę pod nia byl bardzo czerwony kolor. I tak juz 5 tygodni nic sie nie zmienil.Do tego wczoraj w nocy obudzilo mnie moje swedzace cialo glownie nogi to jest uda i lydki. Doslownie wszedzie powychodzily mi krostki bardzo swedzace miejscami tak jak by pod skora! I to samo jest na rekach od barkow do dloni ale wykluczajac dlonie. Tak samo bardzo swedzace i mam wrażenie jak by takie gorace. Z gory dziekuje

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl