Co oznaczają suche grudki na twarzy?

Witam na twarzy pojawily mi się czerwone grudki są one suche i bolą przy dotyku... Są one tylko po jednej stronie twarzy... Niestety nie mogę sie dostać nigdzie do lekarza w związku z sytuacją związaną z koronawirusem... Stosowałam fenistil oraz clemastin ponieważ myślałam że może to być spowodowane alergią... niestety nie pomaga co to może być? Dodam że ostatnio odczuwam silne bóle brzucha po prawej stronie czy to może być związane z tą dolegliwością?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl