Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Twarde grudki na twarzy

Mam 52 lata i od jakiegoś czasu pojawiają mi się na twarzy duże , twarde grudki, czasami wypływa z nich płynna wydzielina koloru jasnego miodu.Kiedy się pojawiają mam uczucia -ściągniętej twarzy lub swędzenia, mrowienia. Byłam u lekarza dermatologa, przepisano mi maść ze sterydami, mimo to nadal się pojawiają i szpecą twarz. Co to może być ?
KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu

Epidemiologia atopowego zapalenia skóry

W ostatnim czasie coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z objawami AZS. Profesor Jacek Szepietowski wypowiada się na temat epidemiologii atopowego zapalenia skóry.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego celem modyfikacji leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy