Czerwona wysypka na prawym przedramieniu

od kilku dni mam czerwona wysypke na prawym przedramieniu która swędzi i na lewej dłoni miedzy palcami skora jest czerwona, jakby wysuszona i tez swedzi. kiedys tez juz tak mialam i mi przeszlo, teraz znów sie powtarza. co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości i jedyne co mogę doradzić to wizyta u dermatologa.