Czerwone krostki na ramionach, nogach i pośladkach

Witam mam pewien problem z moja skóra. Od dłuzszego czasu na ramionach, nogach, pośladkach i plecach mam czerwone krostki. Sa one male i czerwone. Dlatego tez wyglada to bardzo nie estetycznie.Byłam u dermatologa, stwierdziła ze moze to byc zapalenie mieszka wlosowego i przepisala mi masc. Stosowałam dosc długo i nic nie pomoglo! Bardzo Państwa prosze o pomoc. Juz nie wiem co robić...Co mam zrobić żeby ta skaza zniknęła?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej i jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym dermatologiem.