Małe i czerwone krostki na penisie i w pachwinach

Witam. Parę dni temu na penisie pojawiły mi się krostki, w obu pachwinach też mam po jednej, ale takie malutkie czerwone. Jakiś czas przed pojawieniem się tych zmian odczuwałem lekkie szczypanie przy oddawaniu moczu, po pojawieniu się też, teraz wydaje mi się, że to szczypanie przeszło. Te krostki mnie nie bolą i nie swędzą. Proszę o opinię co to może być. Pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez możłiwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z dermatologiem.