Bolesne otarcia pod pachami i w pachwinach

CO TO JEST I JAK Z TYM WALCZYĆ ? mam to pod pachami i w pachwinach ,przy otarciu większym bolesne i pozostaje ten dyskomfort , jak jakieś wyrostki brodawkopodobne , moja partnerka miała akcje z hpv,więc i co teraz ze mną,zastanawiam się w jaki sposób można dodać zdjęcie, będę wdzięczny za pierwsze wskazówki i pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez możłiwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić jaki jest ich powód dlatego porponuję kontakt z dermatologiem.