Nieprzyjemny zapach wydobywający się z ran pod pachami i w pachwinach

Mąż chodzi do dermatologa prywatnie i na kasę chorych lekarze nie mogą dopasować żadnych maści ani kremów.Ma rany pod pachami,na około pękła ,w pachwinach krocza,i w uszach też musi coś być ponieważ wydziela się przy tym bardzo nieprzyjemny zapach,to ze wszystkich też ran czuć.Proszę o pomoc czym to smarować.Widzę jak on się męczy.Z góry dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest pobranie badań bakteriologicznych i ustalenie przyczyny niegojenia się ran (infekcja, brak ukrwienia, brak substancji odżywczych). Pomóc może terapia w komorze hiperbarycznej.