Nieprzyjemny zapach spod pach

Witam, mam ostatnio problem z bardzo nieprzyjemnym zapachem z pod pach, a mianowicie stosowalem antyperspirant jak od wielu lat, ale ostatnio zaczelo mnie mocno swedziec pod pachami,udalem sie do lekarza rodzinnego i Pani Dr kazala mi przemywac osceniseptem 3 razy dziennie, pomoglo, swedzenie ustapilo prawie calkowicie,ale zapach straszny nie ustapil, zmienilem antyperspirant i nic to rowniez nie dalo, czy jest mi Pani cos w stanie podpowiedziec, bo szczerze az mnie to krempuje! Pozdraiwam :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany nieprzyjemny zapach może być wynikiem infekcji skóry. Sugeruję ponowną wizytę u lekarza celem oceny skóry. Ponadto powinien Pan dbać o higienę, wydepilować pachy, co to ułatwi oraz stosować skuteczny antyperspirant lub nawet bloker.