Co znaczy bolesny guz pod lewą pachą w ciąży?

Witam serdecznie. Dziś podczas prysznica wyczułam pod lewą pachą guza. Nie jest on bolesny, jest ruchomy.Gdy ręka jest w dole jest on niewyczuwalny,natomiast gdy podnoszę reke jest on widoczny. Dodam, że jestem w 30 tyg ciąży, mam 29 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Bardzo się martwię. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie udać się do lekarza. Z góry Dziękuję. Aleksandra

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie przez lekarza i wstępna ocena, ew rozszerzenie diagnostyki, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza prowadzącego ciążę.