Krostki na stopach i katar

Witam miesiąc temu wyszło mi kilka krostek na stopach po kilku dniach pojawiły się na nogach do wysokości kolan i na wewnętrznej stronie dłoni. Z tymi krostami pojawił się też katar ale tylko rano proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Może być to obajw alergi/kontaktowego zapalnie radze udać sie do lekarza, który po obejrzeniu zmian zaleci odpowiednie postepowanie.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.Sugeruję kontakt z dermatologiem.