Swędzące krostki w kącikach oczu i brwiach

Mam 57 lat. Od 1,5 roku często i regularnie korzystam z pływalni. Używam okularów ochronnych. Ostatnio skóra w kącikach oczu i brwiach pokryta jest swędzącymi krostkami. Jaka może być tego przyczyna i co robić?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem najprawdopodobniej są to zmiany o charakterze alergicznym lub infekcja wirusowa, jednak bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.