Obecność zmian skórnych w obrębie powiek i kącików oczu

Witam! Od dwóch dni na skórze przy brwiach, powiekach i na skórze przy kącikach oczu mam pełno małych kropeczek. Nie są widoczne, lecz są wyczuwalne. Jest i mnóstwo. Smaruje maścią cynkową na razie nic nie pomaga. Co to może być? Nigdy wcześniej tego nie miałam, nie zmieniałam kosmetyków, wcale się nie maluje.

Niezbędna będzie konsultacja u specjalisty. Tylko po dokładnym obejrzeniu zmian mozna stwierdzić, czy są to zablokowane gruczoły, brodawki wirusowe czy może zmiany alergiczne. Wybór leczenia zależy od diagnozy.

Witam serdecznie,
na odległość ciężko ocenić te zmiany. Polecam wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam,
ES