Dlaczego łuszczy mi się skóra powiek?

Mam pewien problem z którym borykam sie od 3 miesięcy. Wyskoczyło mi to z dnia na dzien. Na powiekach codziennie rano, ale i w ciągu dnia gdy nie nosze makijażu mam złuszczony naskórek od powieki do prawie wysokości brwi. Problem jest poważny, bo choć nie sprawia to żadnych problemów na wzrok, bardzo przeszkadza. Skóra jest podrażniona, odczuwam świąd i pieczenie. Przeniosło to się również na dolne powieki gdzie lewa mi lekko opuchła. Czy to może być przez płyn micelarny? Proszę o pomoc, dermatolog nie pomoże. Smarowałam miejsca kremem nivea, ale efekt krótkotrwały.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza okulisty. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.