Sucha skóra na powiekach

Witam Mam 23 lata i jakieś dwa miesiące temu zauważyłam, że skóra na powiekach robi się sucha, i trochę się łuszczy, zaczęłam co wieczór smarować powieki kremem nivea (potem nawet i rano). I tak smaruje już od 2m-cy, dzień w dzień i poprawy nie widać, wręcz przeciwnie jest gorzej teraz nawet zaczynają już mi się marszczyć powieki ( w taką kratkę). Mówię oczywiście o powiekach tch nad oczami Coś tu się poważnego dzieje? Czy coś powinnam zastosować? Pozdrawiam Wiola

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub okulisty. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry , zbada ją . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.