Krostka i swędzenie na pięcie

Przez dlugi czas miałam na pięcie po lewej stronie mala krostkę, ale nie zwracałam na nią nigdy uwagi. Gdy zaczela mnie swędzieć drapalam sie w tym miejscu i odczuwalam bol. Teraz na dużym palcu u stopy mam okolo 6-7 krostek, jedne większe, drugie mniejsze, wypełnione sa przezroczysta cieczą, maja okolo 1-2 mm. Swędzą szczególnie w nocy. Co robic?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny zmian skórnych. Sugeruje kontakt z dermatologiem celem oceny zmian skórnych.