Swędzące krostki na głowie w ciąży

WITAM!JESTEM ORAZ DRUGI W CIAŻY ALE TAMTĄ PORONIŁAM,TERAZ JESTEM W 2 MIESIĄCU.OD MIESIĄCA MA KROSTKI NA GŁOWIE I BARDZO SWĘDZĄ,MYŚLĘ ŻE TO WPRACY MNIE DOPADŁO BO PRYSKA MI BRUDNA WODA NA GŁOWĘ CO PARE MINUT JAK MOGĘ SOBIE POMUC?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u dermatologa.