Nieswędzące krostki na pośladku

Witam. Ok. tygodnia temu na pośladku pojawiła mi się krostka, nieswędząca, kilka dni później pojawiły się kolejne w jej okolicy. Wyglądają podobnie jak te, które miałem przy okazji świerzbu ale nie swędzą, po prostu wygląda to nieestetycznie. Co to może być? Byłem w POZ i lekarz przypuszcza zmiany bakteryjne, przepisał oxycort w maści, neomycynę w spray'u i unidox tabl. Biorę to od 3 dni ale nic to nie pomaga. Co to może być? Proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli stosowana terapia nie przynosi efektów sugeruję kontakt z dermatologiem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, 3 dni to jeszcze nie tak długi okres żeby powiedzieć że terapia jest nieskuteczna. Zalecam jednak wizytę u dermatologa. który być może lepiej potwierdzić co może być przyczyną. Pozdrawiam