Czerwona i bolesna krosta na ustach

Witam. Dwa miesiące temu na moich ustach pojawiła się czerwona bolesna krostka chyba od zimna, ale NIE opryszczka. Następnego dnia podeszła białym płynem. Smarowałam maścią cynkową i krostka przyschła, ale nie zniknęła. Nie jest bardzo widoczna ale jak naciągam usta to widać ze jest w niej ten biały płyn Wygląda to bardzo nieestetycznie :( Proszę o pomoc, co mogę zrobić?

Witam! Opisana zmiana może być związana z nadkażeniem bakteryjnym. Myślę że w tej sytuacji istnieją wskazania do zastosowania miejscowo działającej maści z antybiotykiem. Dodatkowo gojenie tego typu zmian przyspiesza suplementacja witamin z grupy B.