Swędzenie w okolicy odbytu i pochwy oraz wysyp krostek

Witam, proszę o diagnozę :zaczęło się od swędzenia w okolicy odbytu, następnie pochwy, po czym nastąpił wysyp w tych okolicach krostek strasznie swędzących wypełnionych płynem w kolorze białym, następnie krostki się przenoszą na okolice ust i dostaję owrzodzenia tymi krostkami nosa wewnątrz i na zewnątrz, powiek oczu, w tej chwili pojawiły się między udami i swędzą strasznie .Okolice intymne smaruję żelem Iladian, do pochwy wkładam Iladian w czopku, buzie smaruję Hydrocortisonem AFP, na oczy kładę oxycort A, próbuję jeszcze Pimafucort a na to wszystko kiedy dostaję fali swędzenia wieczorem mam na nogach gęsią skórkę , trwa to już ponad tydzień i nie wiem czy to wszystko razem moża połączyć i winić jakąć bakterię czy wirus, proszę o poradę? dziękuję Anita

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z dermatologiem. Bez oceny zmian skórnych trudno jest mi postawić diagnozę.