Co oznacza ta wysypka w pachwinie?

Dzień dobry, od 4 dni mam wysypkę w okolicy pachwin (z jednej strony jest dużo krostek z drugiej znacznie mniej). Krostki są małe, skóra zaróżowiona. Na początku wysypka swędziała, a skóra pod nią była trochę spuchnięta, teraz nie swędzi. Dermatolog stwierdził, że przyczyna może być podrażnienie po depilacji, ale nie był pewien. Dostałam Pimafucort i Locatop do smarowania i lek odczulający. Mimo to wysypka się powiększa i wchodzi na pośladki. Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl