Nagłe pojawienie się krostek na nogach pod kolanami

Dzień dobry, Mam zapytanie dotyczące moich kroserk na nogach pod kolanami. Krostki wyszły ni z tego ni z owego. Myślałam, ze to ukąszenie komara wiec sie drapalam. Wyszło to na obu nogach pod kolanami, po bocznych stronach łydek. Na jednej tak sie chyba drapalam, ze wyszedł mi placek czerwony i trochę swedzacy na średnice około 5 cm. Inne mniejsze punktowe krostki dość mocno swędzą. Używam Fenistilu i łagodzi świąd ale krostki nie znikają. Dodam, ze od maja mieszkam w Antalyi, Turcja.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.