Co mogą znaczyć takie krosty na nogach i rękach?

Od kilku dni pojawiają mi się małe swędzące krosty na nogach (zewnętrzne stopy, okolice kostek) oraz 3 na rękach. Krosty swędzą jak ukąszenia komara. Trzy dni temu zauważyłam takie same krostki w podobnych miejscach u swojego 6 letniego brata. Dodam, że aktualnie przebywam u rodziny w Anglii i przyjechałam tu ponad tydzień temu. Wcześniej nie zauważyłam u siebie żadnych zmian skórnych. Z bratem śpię w jednym łóżku i krosty zazwyczaj pojawiały się w nocy. Rodzina ma młodą kotkę, u której zauważyłam jakby strupy na karku, głowie i nad okiem. Kotka często się drapie, wylizuje a także gubi sierść. Brat często zabiera kotkę ze sobą do łóżka. Poza tym krostki mimo upływu kilku dni nie znikają. Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl