Wysypka na nogach, plecach i ramionach

Witam. Od trzech miesiecy mam dziwną wysypke wpierw występowała mi na nogach i plecach punktowo na 2-4 dni i znikała i pojawiała się raz na 2 tygodnie. Od około miesiąca pojawia się ona również na ramionach od jakiegos tygodnia także na dłoniach. Z tym że teraz bardzo nasilyly sie objawy na stopach i łydkach przybiera kolor mocno czerwony i strasznie swedzi az pali. Czy to moze byc objaw jakiejs choroby Załączam link zdjec wysypki http://pokazywarka.pl/zp04t1/

Lek. Tomasz Budlewski

czy był w ostatnim czasie jakiś kontakt z nowymi produktami? proszę koniecznie udas się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedziec.