Problem ze swędzącymi miejscami na stopach

Witam serdecznie. Mam problem ze swędzącymi miejscami na stopach. Potem tworzą się wodne pęcherzyki, a po ich pęknięciu powstaje sucha skóra, która również swędzi?? Ostatnio zauważyłem, że na dłoni też pojawił się ten problem. Proszę o pomoc. Dzięuję.

Witam Pana,

Stopy i dłonie są miejscami w których coraz częściej spotykamy się z problemem nadmiernej potliwości.
Zalecam używać do stóp specjalnego pudru przeciwgrzybiczego aby nie tworzyło się środowisko w którym lubią namnażać się grzyby.
Ponadto proponuje stosować specjalne antyperspiranty do stóp i te same może Pan użyć na wewnętrzną stronę dłoni, aby ograniczyć nadmierną potliwość.
Jeśli problem będzie się nasilał to zalecam przeprowadzenie zabiegu z użyciem toksyny botulinowej tzw Botoxu. Tego typu zabieg jeśli będzie taka potrzeba radze wykonać w znieczuleniu ogólnym gdyż jest bolesny.

Pozdrawiam