Czerwone i białe kropki na skórze penisa

Od 4 dni mam jakieś kropki na penisie na początku były czerwone i mało a teraz pojawiły sie białe i coraz bardziej mnie to swędzi na początku były kropki czerwone na żołędziu teraz są białe na żołędziu i na skórze na całym napletku jak ściągam skórę to mnie to boli co to może być jakie leki brać

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z dermatologiem. Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.