Czerwone i swędzące zmiany na penisie i żołędzi

Ok 7 dni temu dostrzegłem u siebie czerwone, swędzące zmiany na penisie i żołędziu. Zmiany SILNIE swędzą, mniej bolą przy ucisku. Dermatolog orzekł świerzb, przepisał Infectoscab 5%, krem. Zastosowałem, wiem jak leczyć świerzb. Niepokoi mnie to, że zmiany na całym ciele znikają i się zmniejszają, a te na penisie nie... Co to?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez możliwości oceny zmian skórnych, dlatego na Pańskie pytanie może odpowiedzieć lekarz dermatolog.