Czy Infectoscab zabije podobne dolegliwości?

Mam podejrzenie świerzbu. Swędząca drobna wysypka na łokciach. Punktowe małe swędzące krostki są też w kilku miejscach na ciele. W godzinach wieczornych zwłaszcza po kąpieli swędzą uda i podbrzusze. Żona ma podobne objawy bez wysypki na łokciach i jeszcze więcej rozdrapanych krostek. Dermatolog powiedziała że to świerzb i przepisała infectoscab. Co jeśli to nie jest świerzb? Czy infectoscab zabije podobne dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

ZALezy jaki jest powodu . Nikt nie zagwarantuje . Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego