Co mogą oznaczać drobne, czerwone krostki na ciele?

Witam, Dwa miesiące temu na moim ciele zaczely pojawiać się drobne czerwone i swędzące krostki. Nieraz budziłam się w nocy, bo nie mogłam spać przez swąd - zawsze po kąpieli. Lekarz stwierdził, ze to nie świerzb, a najprawdopodobniej reakcja alergiczna, aczkolwiek Clatra nie pomaga. Owszem, krostki nie swędzą już tak bardzo, ale pojawiają się nowe. Na dodatek występują tylko we wnętrzu dłoni, na brzuchu, na nogach i stopach (tam najwiecej). Co to może być? Jak to wyleczyć?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.