Czerwone, drobne krostki nad oczami

Witam, Mam 19 lat i od jakiegoś czasu pojawiają mi się pod oczami czerwone, drobne krostki pod oczami taka ,, kaszka" która jest leciutko opuchnięta tworzy tak jakby czerwone placki, które po kilku dniach znikają i pojawiają się ponownie po miesiącu. Chciałabym się dowiedzieć co to może być, ponieważ wizytę u dermatologa mam za miesiąc i zapewne do tego czasu objawy ustąpią.

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem reakcji alergicznej. Proszę spróbować zaobserwować czy nasilają się po zastosowaniu konkretnych kosmetyków czy kontakcie z sierścią czy roztoczami kurzu domowego.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl