Jak poradzić sobie z suchą skórą w okolicach oczu?

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wysuszoną skórą wokół oczy która jest na tyle sucha iż tworzą mi się rany nic nie pomaga żadne maści natłuszczające ani nic. Dodam ze nie stosowałam żadnych nowych kosmetyków w obrębie oczu i jakiś czas temu miałam również problem ze skóra w tych okolicach jednak wtedy były to małe krostki które w większości mocno siedziały i jak tylko jakaś znikała to się obok albo na drugim oku pojawiało się w jeszcze większej ilości tak samo jest z tymi ranami bądź wysuszonymi „plackami” obok moich oczu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl