Co mogą znaczyć te problemy ze skórą wokół ust i oczu?

Witam. Od dłuższego czasu mam problem ze skórą na około ust i oczu. Wokół ust są to czerwone mocno widoczne krostki. Nie swędzą ani wogóle ich nie czuć, jednak są bardzo widoczne. Wokół oczu jest podobnie lecz krostki są bardziej szerokie "takie czerwone placki bardziej" również ich czuję lecz rzucają się w oczy. Zaznaczam że bylem już u lekarza kilka razy. Na początku dostałem. Clotrimazol 1% lekkie znaki poprawy jednak po odstawieniu powrót do takiego samego stanu. Następnie dostałem Protpoic który pomagał lecz przestał działać. Następnie dostałem Hydrocortisone pomógł jedynie trochę jednak po 7 dnich używania odstawiłem wdg zaleceń lekarza i znowu mam takie same objawy. Ręce opadają. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.