Co mogą znaczyć czerwone krostki na całym ciele?

Od dwóch tygodni mam wysypkę na ciele. Są to drobne czerwone krostki które po pewnym czasie przygasają lecz pojawiają się nowe. Czasem swędzą. Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl