Swędzące krostki na ciele

na ciele mam swędzące krostki na ramieniu pod pachami na nogach. jak rozdrapie to pojawia się ropa a później strupek. co to morze być? zaraziłam sie tym od znajomej ona tez to miala.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże infekcyjne (grzybicze bądź bakteryjne). Nie można wykluczyć innego podłoża występowania zmian. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl