Co mogą oznaczać te krostki na ciele?

Witam, co mogą oznaczać bladoróżowe, malutkie (wielkości łebka od szpilki) krostki na ciele (brzuch, ręce, nogi, piersi). Są niestety swędzące, ale nie cały czas, a świąd wydaje się nasilać wieczorem. Mam także bardziej czerwoną twarz, ale nie mam tam tych krost. W oczekiwaniu na wizytę u dermatologa postanowiłam zapytać także tutaj.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl