Małe i czerwone krostki na ciele

Kilka dni temu pojawiły mi się na rekach male czerwone krosteczki strasznie swędzące. Teraz jest ich co raz więcej (na wewnętrznych stronach rak, na brzuchu, plecach, nogach, dłoniach, stopach, dekolcie). Nie ma pojęcia co to może być. Nikt z mojej rodziny nie ma takich zmian na skórze (wiec raczej nie jest to zaraźliwe) . Bardzo proszę o jakąś pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.
ponad rok temu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl