Czerwone plamy na ramionach

Od dwóch tygodni mam na wewnętrznej części ramion i przedramion czerwone plamy wielkości od 04-1,5cm .Od trzech dni biorę calcium 3 x po 2 szt (łącznie1020mg/1 dzień) i nic a nawet jakby trochę jest więcej plam

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.