Czerwone i swędzące plamy na ramionach po kąpieli - co może być przyczyną?

Dzien dobry, od kilku lat po kapieli pojawiają mi sia na ramionach czerwone plamy, swedza. Nie ma znaczenia czy to jest krotki prysznic czy dluga kapiel. To samo dzieje się w basenie, czyli bez związku ztemperatura wody. W tych samych miejscach latem skora mi się nie opala, sa biale plamy. Jak mam to przeleczyc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.